Kurumsal

HAKKIMIZDA

3K1 Oto Boya 2015 yılında RIZA CENGİZ, BÜLENT CENGİZ, ve BURAK CENGİZ tarafından isminden de anlaşıldığı üzere üç kardeş olarak kurduğu bir işletmedir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren Oto Tamir Boyaları, Sanayi Boyaları ve Hırdavat Malzemeleri temininde müşterisine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahip şirketimiz; kalitesinden ödün vermeyen birçok firma ile çalışmakta olup her türlü istek ve ihtiyaçları çözüme kavuşturmayı kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimiz; yenilikçi, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, gelişen teknolojiyi takip eden, dünya pazarına ayak uydurma ilkesini ön planda tutturmuş ve bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmektedir.

3K1 Oto Boya Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi ve Yeni Başkent Oto Sanayi Sitesinde geniş ürün yelpazesiyle Toptan ve Perakende satışı ile tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Şirketimizin üstlenmiş olduğu misyon kurulduğu günden bugüne kadar Kanunlara harfiyen uyan, dürüst, ahlaklı ticaret anlayışıyla elde etmiş olduğu saygınlığı geleceğe taşımaktadır.